Ольга Шиленко, «Якщо поллються сльози, пущу їх по вивороту щік» - Джонатан Сафран Фоер

Дуже рідко письменники, чиї дебютні романи викликають фурор, здатні перевершити свій успіх. Зазвичай наступними творами вони тільки закріплюють величність першого, не привносячи нічого нового у свій, вже сформований, стиль. Американцю Джонатану Сафрану Фоеру пророкували саме таку долю. Його перший роман «Повна ілюмінація» вийшов у 2002 році і одразу завоював прихильність відомих критиків і письменників. На Фоера посипались численні літературні премії, його роман було перекладено на десятки різних мов. Це був безперечний успіх. Але скептики з нетерпінням чекали нового творіння автора, щоб довести світові обмеженість його таланту. Шість років потому вони були вимушені визнати свою власну обмеженість.

21 грудня 2009 @ 19:15 · коментувати

Наталя Мар’янчик, “Розшукується: Новий будинок для людства”

Цьогорічна  документальна стрічка «Ера дурнів» застерігає, до чого можуть призвести кліматичні зміни вже у 2055 році. 

21 грудня 2009 @ 19:13 · коментувати

Катерина Каплюк, “Реальність під контролем”

Що означає «залишатись собою» в сучасному світі і до якої межі кожен контролює власну реальність? Останній фільм американського артхаусного режисера Джима Джармуша «Межі контролю» ставить ці запитання, але не дає однозначної відповіді на них.

21 грудня 2009 @ 17:23 · коментувати

Катерина Каплюк, “Тріумф мовчання”

Насильство – поруч. Воно народжується з ледь помітного відчуження, із першого батьківського покарання, та передусім – із мовчання. Такий меседж несе «Біла стрічка» Міхаеля Ханеке, яка цьогоріч отримала «Золоту пальмову гілку» на Каннському кінофестивалі.

21 грудня 2009 @ 16:56 · коментувати

Анна Левицька, “Жах у подвійному форматі”

Роман жахів Кодзі Сузукі ‘Кільце’ чи не впреше познайомив західну авдиторію зі східними мітами. Автор роману, якого вже звикли називати японським Стівеном Кінгом, насичив свій твір нетиповою структурою, та цікавою логікою, що більше наражає на жах не відчуття, а інтелект глядача: надто закономірними виявляються ті сили зла, які ми не звикли сприймати серйозно.

21 грудня 2009 @ 16:49 · коментувати

< давніші записи новіші записи >

анонси


image

пошук

останні доробки

відео
фото
аудіо
текст
новітні медіа
дипломи
практика

авторизація

логін
пароль

категорії

Міжнародна журналістика
Література
Преса

підписка на RSS RSS

підписатися на RSS
всі RSS-потоки

Digital Future Of Journalism
European Journalism Observetory
Twitter Mohyla JSchoolMohyla J-school Facebook Group
Mohyla JSchool YouTube ChannelPicasa Mohyla JSchool